O serwisie BusHandel.pl
Serwis BusHandel.pl powstał w oparciu o autobusy.pl - największą giełdę internetową autobusów w Polsce. Autobusy.pl były masowo odwiedzane dzięki bezpłatnemu dodawaniu ogłoszeń sprzedaży, rozbudowanej wyszukiwarce oraz dużym zdjęciom w nieograniczonej ilości przy każdym ogłoszeniu. W BusHandel.pl do tych zalet dodaliśmy: własne panele oraz własne strony naszych użytkowników, gdzie mogą zamieścić informacje o sobie i zaprezentować wyłącznie swoje ogłoszenia sprzedaży.
BusHandel.pl jest serwisem, w oparciu o który powstała giełda pojazdów użytkowych TruckHandel.pl, na której oprócz autobusów i części znajdują się ogłoszenia sprzedaży aut dostawczych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych i innych.
Nasze doświadczenie w handlu autobusami posiadamy od 1989 roku i mamy bardzo wielu stałych, zadowolonych klientów. Chcemy poszerzyć ich grono oferując najwyższej klasy usługi w internecie.

Kontakt z nami

autobusy.pl
ul. Niepodległości 67
44-370 Pszów
tel.:  (+48) 600 550 707
e-mail: info@bushandel.pl

Formularz kontaktowy
Ilość i czas zapytań: ,   s.
Czas generowania strony: 0.00351s.

Informujemy, iż serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności. Kliknij TUTAJ aby ukryć ten komunikat.